МІЙ САЙТ


Головна | Реєстрація | Вхід Понеділок, 26.08.2019, 02:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » 2010 » Червень » 17 » ЧЕРГОВІ ЗБОРИ БІЛЬДЕРБЕРГСЬКОГО КЛУБУ
ЧЕРГОВІ ЗБОРИ БІЛЬДЕРБЕРГСЬКОГО КЛУБУ
00:40

3 червня в старовинному іспанському каталонському містечку Сітжес,  яке  розташоване 35 км на  південь  від  Барселони відкрилися чергові щорічні збори Більдербергського клубу, який прийнято  вважати одним із органів «таємного світового уряду». Засідання клубу традиційно проходять в закритому режимі: на нього не допускається преса, учасники засідань не дають інтерв'ю (порушення цього правила має  наслідком довічне виключення  з лав організації), навіть не завжди відомий повний склад його учасників. Проте журналісти західних видань з'ясували, що цього разу до порядку денного Більдербергського клубу  внесено три головні теми: доля євро, а також майбутнє таких країн, як Росія і Іран.

Головує в цьому клубі 95-річний Девід Рокфеллер - представник могутнього фінансового клану (остання його посада - голова банку Chase Manhattan Bank), а його першим заступником числиться 87-річний Генрі Кіссінджер, колишній держсекретар США. Також західні журналісти звернули увагу ще на 2 цікавих факти - засідання проходить в Сітжесі, що вважається неформальною гей-столицею Європи, а у складі клубу знову немає жодного чорношкірого представника.

Англійський портал prisonplanet пише, що в цьогорічному засіданні  взяли  участь  королеви Нідерландів  Беатріс  і  Іспанії Софія. Також в Сітжес приїхали голова Всесвітнього банку Роберт Зелік і колишній голова цього банку і замміністра оборони США Вулфовіц, колишній міністр підприємництва Англії лорд Мендельсон, президент Європейського центробанку Жан-Клод Тріше. Традиційно приблизно половину учасників зборів Більдербергського клубу складають фінансисти і високопоставлені чиновники розвинених країн, близько 20% - стара європейська аристократія, решта - представники транснаціональних корпорацій і «мозкових трестів».

Західні журналісти угледіли в нинішньому місці проведення  зборів - Іспанії - недобру традицію. Так, минулого разу Більдербергський клуб засідав 14-16 травня 2009 року в Афінах. І на порядку денному, з чуток, стояла доля європейських економік, що розвиваються, - якраз типу Греції, і країн Східної Європи,  що  недавно  набули  членства  ЄС. Чи не означає це, що в 2011 році Іспанію  чекає  доля  Греції, а  у  євро дійсно похмурі перспективи?

Кількість представників на зустрічах клубу від кожної країни за весь час їх проведення.

Даніель Естулін, політолог і автор бестселера  «Справжня історія Більдербергського клубу», розповів порталу Libertynewsonline, яким чином  Більдербергський клуб має  намір  контролювати світові процеси. 1 червня 2010 року, Естулін був запрошений виступити в Європарламенті з цього питання, де він заявив, що справжня мета клубу - «глобальна імперія».

«Існує помилкова думка, що гроші правлять світом. Проте не вони, а воля примушують  світ  «крутитися». Криза показала, що сьогодні у тебе є гроші, а завтра їх немає», - сказав  Естулін.

За його словами, останніми роками Більдербергський клуб зайнятий вибудовуванням гігантських картелів. «Вони як і раніше вважають, що світом править той, хто контролює енергію, шляхи її доставки і розподілу. Простим людям (їх вони називають «брудні») кинутий міф  про настання  ери   інформації  і  комп'ютерних технологій. Але відключіть електроенергію - і цей світ розсиплеться, як  картковий будиночок», - пояснює політолог.

Естулін вважає, що у цього клубу в арсеналі є одна могутня можливість протистояти громадському опору глобалізації: «Це рукотворне створення гігантської світової кризи, коли глобальний ВВП впаде відсотків на 30, а люди будуть вимушені займатися виживанням, а не боротьбою з сильними  світу  цього. 

Естулін відомий ще тим, що останніми роками за підсумками кожного засідання Більдербергського клубу він робив прогнози, чи збудуться основні тренди, намічені організацією:

- У 1996 році після того, як члени клубу зустрілися в Канаді, Естулін сказав, що війна з Югославією, в Косово відбудеться в 1999 році. Як виявилось, він помилився з датою всього на півроку.

- У 2002 році під час зустрічі у французькому Шантійі, Естулін правильно передбачив час війни в Іраку в лютому-березні 2003 року.

- У тому ж 2002-м Естулін зробив прогноз, що нафта коштуватиме 100 доларів за баррель до кінця 2007 року. Він помилився на 2 дні - цієї відмітки вона досягла 2 січня 2008-го.

- У 2005 році політолог передбачив, що нафта наблизиться до 150 доларів до літа 2008 року. Цей рівень в реальності склав 147,5 долара.

- У 2007 році Естулін вважав, що як тільки нафта досягне 150 доларів, вона падатиме до 30 доларів за баррель. 

Попередня інформація про результати засідання Більдербергського клубу

Порядок денний наради Більдербергського клубу в 2010 році був розкритий ветераном відстежування цієї організації Джимом Такером, який повідомив про кризу, що створилася для глобалістів, розлючених все більш широким розкриттям їх зборищ в недавні роки.

Проте ще більше занепокоєння викликає та обставина, що згідно Такеру, більшість більдербергерів зараз виступають за завдання військово-повітряних ударів по Ірану.

Провідний журналіст інформаційного агентства American Free Press Такер зазвичай завжди точний в інформації, яку він отримує від джерел всередині Більдербергської  групи, що  робить отримані цього року одкровення такими, що ще більш інтригують.

Згідно Такеру, провідні члени Більдербергського клубу занепокоєні тим, що "багато дуже важливих людей" відмовились від  участі  в нараді цього року через  тиск  суспільства, що посилюється на них. Запрошені "стикаються з неприємностями в своїх країнах", а виборці ставлять їх в незручне  становище, ставлячи гнівні питання, наприклад, "ЩО ВИ РОБИТЕ ТАМ  Разом  з  ЦИМИ ЧУДОВИСЬКАМИ?".

Що стосується Ірану, то Такер заявив, що члени Більдельбергу, включаючи Бжезінського, підтримали повітряні удари США по Ірану і "схилялися до війни", хоча ця  пропозиція  не було підтримана   всіма 100% членів.

"Деякі з європейців кажуть "ні", проте більшість виступає на підтримку американських  повітряних атак по Ірану", сказав Такер і додав: "Вони з великою перевагою схиляються до схвалення американського нападу на Іран". Напад на Іран забезпечить бажане глобалістами  відвернення уваги світової  громадськості  від   їхнії  невдач в інших областях, а також дозволить їм нажитися  на  війні,   відзначає Такер.

Торкаючись питання євро, Такер сказав, що більдербергські авторитети вирішили врятувати єдину валюту, навіть не дивлячись на те, що 4 червня в другій половині дня вона впала до нової рекордної 4-річної позначки  в 1,19 доларів  за  1 євро.
Глобалісти в паніці від падіння євро, і Європейський центробанк продовжує інтервенції. Якщо євро припинить існування, це покладе кінець  всім  надіям  на створення єдиної світової валюти, тому що для більшості країн буде дискредитована сама  ідея, що  наднаціональна   валюта  несе стабільність. 

"Євро важливе тому, що воно є частиною програми по створенню світового уряду. Глобалісти  занепокоєні, тому що їх плани були відкинуті  далеко назад", сказав Такер, додавши, що по планах  глобалістів  в даний момент вже мали бути створені і добре функціонувати Європейський Союз, Американський Союз  і  Азіатсько-Тихоокеанский Союз.

Що стосується плану по зміні клімату, то з цього питання  доповідав  творець компанії "Майкрософт"  Біл Гейтс. Такер повідомив, що Більдерберг і далі має намір проштовхувати цей план   введення податку на викиди вуглекислого газу, не дивлячись на те, що цей план був неабияк розкритикований скандалом "Кліматгейт".

Такер процитував одного члена Більдербергу, який визнав поразку в програмі переконання громадськості в  необхідності  платити цей придуманий податок під приводом "боротьби з глобальним потеплінням".

"По зміні клімату, нас майже висікли", сказав один з авторитетів, що беруть участь в нараді. Проте Такер сказав, що глобалізм працює над тим, щоб підсилити пропаганду своїх тверджень про зміну клімату.

Відносно розливу нафти у компанії ВР, Більдерберги дали зрозуміти, що нібито "лють" президента Обами відносно ВР і його загроза кримінального переслідування компанії - не більш, ніж порожня поза і що "Брітіш петролеум", яка була представлена на минулих нарадах Більдерберга такими людьми, як Пітер Сазерленд, колишній  виконавчий  директор ВР, все ще є "одним з наших братів".

Майбутнє цін на нафту завжди було важливою темою наради Більдерберга, і просочування інформації Такеру і іншим розслідувачам на минулих зустрічах Більберберга, виявилися достовірними, коли в 2008 році ціни на нафту виросли до 150 доларів за баррель, що виявилося саме тим рівнем, який  раніше запланував  Більдерберг.

"Ціни на бензин будуть хорошими і дешевими цього літа", сказав Такер, додавши, що вони знову почнуть підніматися до рівня 4 доларів за галон приблизно в листопаді, коли буде створений штучний  дефіцит  пального.

На своєму шляху до створення антидемократичного глобального уряду члени Більдерберга заявили, що Америка має бути "європеїзована" і перетворена на гігантську соціалістичну соціальну державу з раціонуванням витрат на охорону здоров'я і вищими прибутковими податками.

Такер сказав, що Більдерберг має намір доручити ввести банківський податок,  кошти з якого  будуть  перераховуватися  безпосередньо до Міжнародного валютного фонду, з метою фінансування світового правління і відділу глобальних фінансів під управлінням МВФ, і що цей податок буде просто перекладений на споживача.

Резюмуючи результати, Такер сказав, що цього року нарада Більдербергів була самою песимістичною за всю історію цієї організації,  через  масові  викриття  їхніх планів, що послужить перешкодою для кінцевої мети - створення авторитарного світового уряду, керованого "елітою для еліти".

За матеріалами інтернет-видання UA-Reporter.com 


Переглядів: 1800 | Додав: halabarchuk | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 1
1 Aiza  
Life is short, and this article saved vaallbue time on this Earth.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Логін:
Пароль:
ПОШУК
Прогноз погоди
в містах України:
Курси валют від НБУ
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
Архів записів
Друзі сайту

Copyright "Мій сайт" © 2009-2019
Використовуються технології uCoz
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET